Najpiękniejszy Ogródek Przydomowy 2026
Trwają zgłoszenienia do konkursu na ,,Najpiękniejszy Ogródek Przydomowy w Gminie Nowy Targ 2026". To doskonała okazja aby zaprezentować swoje zielone zakątki, podzielić się pasją do ogrodnictwa i zawalczyć o uznanie dla swojej pracy.Zgłoszeń dokonuje KGW z danej miejscowości.Termin zgłoszeń do 30 czerwca 2026r. Poniżej do pobrania dokumenty zgłoszeniowe.
regulamin konkursu
karta zgłoszeń
RODO
- Data wpisu: 2026-06-13
- Data wydarzenia: 2026-06-30